0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Стаціонарні УЗД апарати для ветеринарії

Стаціонарні УЗД апарати для ветеринарії

Провести повноцінне дослідження у ветеринарній клініці, без хворобливих відчуттів для пацієнтів, допомагають сканери УЗД. Замовити стаціонарний УЗД апарат за доступною ціною ви легко можете в магазині. Стаціонарні сканери оснащуються спеціальним програмним забезпеченням і датчиками, що дозволяють проводити дослідження швидко і точно.

Основні сфери застосування, для яких потрібно купити апарат УЗД стаціонарний:

  • Рання діагностика вагітності у тварин (визначення терміну вагітності, кількості плодів). УЗД сканери дозволяють визначити стільність корів з 30 дня, вагітність овець, кіз з 25 дня.
  • Діагностика патологій репродуктивної системи.
  • Визначення якості м'яса тварин, наприклад, мармуровість м'яса, товщину підшкірного жиру.

Особливо затребувана УЗД діагностика в молочних господарствах, де безпліддя корів обертається збитками. Рання діагностика безпліддя корови дозволяє прийняти рішення про повторне осіменіння або лікуванні тварини.

Купити стаціонарні УЗД сканери недорого актуально і для м'ясного скотарства. УЗД діагностику проводять восени, перш ніж перевести тварин в стійлове утримання.

Якщо вам потрібен якісний сканер УЗД стаціонарний вартість в Україні якого доступна, допоможе з вибором інтернет магазин Biovet. У нас ви знайдете апарати, що відрізняються функціональністю і вартістю, призначені для різних сфер ветеринарії.

Великий вибір апаратури

Магазин Biovet пропонує стаціонарний УЗД апарат купити в Україні, вибравши пристрій з оптимальними функціями саме для вашого господарства або ветеринарної клініки. УЗД апарат Mindray DC-30 поєднує характеристики, що раніше були доступні тільки в дорогих моделях. Зокрема, тут є такі функції, як 4D візуалізація, постійно-хвильовий доплер, модуль ЕКГ, еластографія. Такий розширений набір функцій дозволяє проводити повноцінне обстеження тварин у ветеринарній клініці, тваринницькому господарстві. Пристрій комплектується великим монітором з двома ручками, що дозволяють налаштувати ідеально комфортне положення для лікаря.

Апарати з кольоровим доплером привертають увагу розширеними можливостями дослідження. Зокрема можна проводити дослідження серцево-судинної системи, структури тканини, отримувати інформацію про патології кровотоку. Одним з таких апаратів є Mindray DC-40, що відрізняється компактними розмірами і зручним інтерфейсом. У сканері використана передова технологія кольору, завдяки якій зображення легко переглядати на моніторі. Сенсорний монітор просто відрегулювати, щоб користувачеві було зручно переглядати зображення. Якщо вас цікавить функціональний і якісний УЗД стаціонарний ціна якого доступна, виберіть цей варіант. Пристрій підтримує широку лінійку датчиків, програмне забезпечення, що дозволяє застосовувати його в різних сферах дослідження.

Розширеними можливостями відрізняється система ультразвукової діагностики Mindray DC-8. Станція підходить для абдомінальних досліджень, гінекології, дослідження судин, неврології, урології, скелетно-м'язової системи. На сканері дуже зручно працювати, оскільки в ньому поєднуються зручний, великий екран, тримачі для датчиків і флакона з гелем. Спеціальні ручки дозволяють повертати систему і міняти положення екрану, для більшої зручності користувача.

Підібрати оптимальний УЗД сканер, щоб укомплектувати будь-яку ветеринарну клініку, легко і просто в магазині Biovet.

Сортування:
Вгору