0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарні тонометри для вимірювання ІОТ

Тонометри є незамінними приладами в медичній і ветеринарній практиці. З їх допомогою вимірюється артеріальний і внутрішньоочний тиск у людини і тварин. Сучасні офтальмологічні тонометри вимірюють внутрішньоочний тиск (ВОТ) у кішок, собак, коней та інших домашніх вихованців із застосуванням нетрадиційної методики.

Принцип роботи ветеринарних тонометрів для ІОТ

Принцип дії апаратів полягає в нанесенні удару маленьким змінним наконечником по центру рогівки ока, завдяки чому ВОТ вимірюється дуже швидко, максимально точно і без використання знеболюючих препаратів, що впливають на результати вимірювань. Удари наносяться під час короткого торкання до ока, абсолютно безболісні, не лякають тварин і дозволяють уникнути локальної анестезії. При цьому ризик зараження зводиться до нуля, оскільки використовуються одноразові наконечники.

Для отримання об'єктивних результатів пацієнт повинен перебувати в природному положенні і не відчувати болю при проведенні виміру. Саме таким вимогам відповідають сучасні офтальмологічні тонометри.

Застосування ветеринарних тонометрів для ІОТ

Ветеринарні тонометри прості в застосуванні, відрізняються компактними розмірами, мало важать, довго працюють на акумуляторних батареях, поставляються з комплектом одноразових наконечників. Про успішне проведення вимірювань прилад повідомляє одинарним звуковим сигналом, тому абсолютно не потрібно вдивлятися в екран. Якщо торкання не відбулося, прилад повідомить про це подвійним сигналом і ветлікарю потрібно буде повторити дію.

Вдосконалені конструкції і поліпшені характеристики сучасних ветеринарних тонометрів відкривають нові перспективи для здійснення контролю ВОТ і лікування захворювань очей домашніх тварин. Однак при їх лікуванні також слід враховувати результати інших офтальмологічних досліджень

Сортування:
Вгору