0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Портативні УЗД апарати для ветеринарії

Не кожну тварину можна доправити до клініки. На те можуть бути різні причини - від розмірів пацієнта до стану його здоров'я. Але сьогодні стало цілком можливим обстеження тварин в польових умовах. Адже для цього виробляються спеціальні, зручні в застосуванні портативні УЗД апарати. Ціна на багато з них більш ніж доступна. Тому в кожній клініці і навіть на будь-який фермі тепер може використовуватися такий цінний переносний діагностичний прилад.

Де портативний УЗД апарат купити в Україні найвигідніше?

Придбати переносний пристрій для ультразвукової діагностики - це найправильніше рішення для будь-якого об'єкта, що спеціалізується на лікуванні сільськогосподарських тварин. І найкраще апарат УЗД портативний купити з доставкою в будь-яку точку країни в нашому інтернет-магазині Biovet.

Баланс ціни і якості

Ми пропонуємо фірмові прилади, матеріали, інструменти для ветеринарії за найдоступнішими цінами. Їх висока якість, функціональність і надійність підтверджується тривалою гарантією від виробників. А це торгові марки Esaote, KAIXIN і інші всесвітньо відомі бренди. Щоб не допустити потрапляння в наш каталог підробленого обладнання, ми співпрацюємо безпосередньо з фірмами-виробниками даних товарів. А оскільки вони самі займаються доставкою, на будь-який апарат УЗД портативний ціна в Україні найбільш доступна саме у нас - в Biovet. Адже нам не доводиться включати в неї оплату послуг посередників.

Основні переваги портативних ультразвукових сканерів

Сучасні прилади для ультразвукового дослідження істотно відрізняються від колишніх моделей. Особливі переваги мають переносні пристрої, які багаторазово перевищують стаціонарне обладнання по зручності експлуатації, простоті обслуговування, мобільності і оперативності. Це невеликі за розміром, легкі прилади, які на будь-якій території, незалежно від наявності доступу до електромережі, виконують точну діагностику в найкоротші терміни. Незважаючи на те, що сьогодні можна такий портативний апарат УЗД купити недорого, він забезпечить чітке зображення, що дозволить своєчасно поставити точний діагноз і призначити найбільш правильну терапію.

Автономність сканера

Це революційні моделі, які підходять для роботи в приміщеннях ферм, на пасовищах і інших місцях, де знаходиться тварина. Пристрої можна застосовувати для діагностики дрібних і великих тварин. Як джерела живлення в них використовуються ємні компактні батареї. Вони забезпечують можливість безперервної роботи приладу протягом 4 і більше годин.

Комплектація приладу

Сучасні виробники пропонують повністю укомплектований портативний УЗД апарат. Ціна в магазині Biovet на такі прилади включає, наприклад, зарядний пристрій для батарей, пляшку гелю, програмне забезпечення для трансмісії даних в ПК, записане на компакт-диску, сонцезахисний козирок, чемодан для транспортування та інші необхідні матеріали і аксесуари. Відмінне доповнення до сканера - окуляри для виконання досліджень. Це легке ультразвукове пристосування, яке зручно кріпиться на голові фахівця. Їх розміщення можна запросто регулювати. В процесі безперервної діагностики великого поголів'я худоби, в тому числі в слабо освітлюваних приміщеннях, за допомогою цих окулярів можна чітко і розбірливо аналізувати скановане зображення, що істотно полегшить роботу.

Переваги сканера

Придбане в Biovet переносне діагностичне обладнання має масу плюсів в порівнянні зі стаціонарними аналогами. Так, це легкий, близько 3 кг, прилад, з досить потужним акумулятором і зарядним пристроєм до нього, що робить роботу з сканером абсолютно незалежною від мережі. Ще одна з причин, за якої варто придбати саме портативний УЗД сканер, - ціна. Біла Церква, Одеса, Львів, Київ та інші міста країни - всюди сьогодні ветклініки облаштовуються такими недорогими приладами, з якими можна виїжджати на виклик до пацієнтів. Вони забезпечують точну діагностику, догляд за ними до непристойності простий, а отримана інформація зберігається на комп'ютері. Дворічна гарантія забезпечує можливість безкоштовного сервісного обслуговування.

Сортування:
Вгору