0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Рентген апарати

Рентген апарати від кращих виробників, представлені в каталозі інтернет-магазину BIOVET, допускається застосовувати в ліцензованих ветеринарних клініках для здійснення діагностичних досліджень і терапії тварин. Професійне обладнання відповідає чинним стандартам, що підтверджується офіційними документами і гарантіями виробника. Прилади відрізняються ергономічністю, багатофункціональністю, мобільністю, надійністю.

Де купити рентген апарати для ветеринарії

Щоб купити рентген апарати для ветеринарії, вам слід лише вибрати відповідне обладнання з каталогу і зв'язатися з нашими менеджерами для оформлення замовлення. Для покупки завжди доступні наступні прилади:

  • Мобільні рентген апарати.
  • Діагностичні апарати пересувні.
  • Цифрові мобільні рентгенографічні системи.
  • Портативні станції.
  • Палатні рентген апарати.
  • Стійки-підйомники, необхідні для рентген-обладнання.

Пристрої призначені для отримання рентгенівських знімків як в стаціонарних клініках, так і на виїзді, при необхідності надання екстреної допомоги тваринам. Апарати дозволяють проводити експрес-дослідження практично всіх органів, мають мікропроцесорне управління, оснащені високочастотними генераторами для зниження дози опромінення. З усіх питань щодо купівлі рентген техніки на вигідних умовах, а також рентген-оцифровщиків, медичних принтерів, рентгензахисту і іншого ветеринарного обладнання звертайтеся до нас вже сьогодні!

Сортування:
Вгору