0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарні реагенти і тест системи

Діагностику стану здоров'я тварин сьогодні здійснюють повністю нешкідливими, простими і максимально оперативними способами, одним з яких є тест системи. Вони дуже зручні в застосуванні, займають мало місця і не вимагають глибоких знань і професійних навичок. Результат тестів отримують практично миттєво з точністю до 100%. Зараз ветеринарні реагенти і тест системи використовуються дуже активно, що дає можливість господарям домашніх тварин при необхідності ще до приїзду ветлікаря провести їх первинне обстеження.

Ветеринарні реагенти і тест системи

Застосування тест систем рекомендуються в разі виникнення підозри на захворювання зі схожою симптоматикою, а також дозволяє значно швидше встановити правильний діагноз. Провести тестування з метою виявлення інфекції, використовуючи дані засоби досить просто, так як методика її визначення нагадує звичайний тест на вагітність. На сьогоднішній день даний спосіб є дуже популярним і являє собою справжній порятунок у ветеринарній сфері. За допомогою сучасних тест систем визначають гормональний статус тварини, виявляють наявність онкомаркерів, а також інфекцій бактеріального, вірусного, грибкового і паразитарного характеру.

Ветеринарні реагенти затребувані в лабораторіях загальноклінічного, біохімічного, гематологічного, а також імуноферментного профілю. Їх застосування дозволяє виключити помилки при дослідженні крові і гарантувати отримання максимально точного аналізу.

Де купити якісні ветеринарні реагенти?

Компанія «Біовет» пропонує якісні реагенти і тест-системи від провідних і надійних виробників за розумною вартістю: глюкомери для тварин, гематологічні барвники, тести для аналізу сечі, безприладні ІФА набори та інші підготовлені до роботи препарати. Вигідні умови доставки і зручний сервіс Вам гарантовані.

Вгору