0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Аналізатори газів крові та електролітів

Аналізатори газів крові, купити які в інтернет-магазині Biovet пропонується недорого, є автоматизованими приладами, призначеними для здійснення точних вимірювань. Для отримання результату за допомогою використання даної техніки досить 110 мкл крові, а також 70 секунд. Завдяки оснащенню літієвими акумуляторами, прилади відрізняються автономністю і можуть застосовуватися без підключення до стаціонарної електромережі. Кольоровий сенсорний дисплей надає можливість швидкого, зрозумілого управління і моніторингу результатів.

У чому особливості аналізаторів газів крові?

Устаткування виконує аналіз газів крові, а також електролітів. Прилади компактні, можуть експлуатуватися як при підключенні до мережі 220В, так і шляхом використання вбудованих батарей. До важливих особливостей обладнання відносяться:

  • автоматичний забір крові на аналіз з шприца або капіляра;
  • відображення результатів на екрані, можливість роздруківки;
  • швидкість обробки проб (70 секунд на 1 аналіз);
  • наявність автоматичного калібрування, режиму очікування;
  • запам'ятовування до 10000 результатів;
  • можливість передачі інформації на парні пристрої через USB-порт.

Простота управління, миттєвість обробки проб підвищує ефективність отримання точних результатів, що забезпечує можливість надання екстреної допомоги пацієнтам в критичних ситуаціях. Попередньо встановлені відео-інструкції допомагають персоналу швидко ознайомитися з функціональністю аналізаторів і їх можливостями.

Як купити аналізатори газів крові від виробника?

Наш інтернет-магазин Biovet пропонує сучасні аналізатори газів крові за цінами від виробника. Замовляючи прилади в нашому каталозі, ви не тільки отримуєте якісне ветеринарне обладнання з гарантією, а й істотно економите на покупці. Для уточнення вартості техніки - біохімічних аналізаторів, гематологічних аналізаторів, аналізаторів сечі, обладнання для ІФА та іншого, зв'яжіться з менеджерами - зателефонуйте за вказаними телефонами або надішліть он-лайн запит. Доставка пристроїв можлива по Києву та містах України. Зверніть увагу - ми практикуємо взаємовигідне співробітництво за схемою B2B. Всі подробиці вам розкажуть наші співробітники.

Сортування:
Вгору