0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Чорно-білі ручні УЗД апарати для ветеринарії

У лікуванні тварин, як і в класичній медицині, дуже важлива можливість своєчасної точної діагностики. Забезпечити її найкращим чином можуть чорно-білі ручні УЗД апарати. Для ветеринарії купити в Україні їх можна в більшості спеціалізованих торгових точок. Але найдостойніший вибір представлений в нашому каталозі.

Кращі чорно-білі ручні УЗД апарати для ветеринарії в Україні

На сучасному ринку діагностичного обладнання немає дефіциту на ці та інші подібні пристрої. Але не скрізь можна розраховувати на відповідність приладів заявленим характеристикам і очікуванням покупців. Тому вибирати таке обладнання слід максимально правильно, довіряючи лише перевіреним торговим точкам. Так, чорно-білі ручні УЗД апарати для ветеринарії купити в Києві та інших населених пунктах країни досвідчені тваринники й ветеринарні фахівці вважають за краще через наш інтернет-магазин Біовет. Для цього є маса причин.

Виробники

Ми наповнюємо наш асортимент тільки кращими виробами від провідних світових брендів. Зокрема, УЗД сканери даного типу у нас представлені італійськими та китайськими виробниками. Користувачі й експерти високо оцінюють потенціал продукції таких торгових марок, як Esaote, EMP і KAIXIN. Їх чорно-білі ручні УЗД апарати для ветеринарії замовити з доставкою в нашому інтернет-магазині можна гуртовими та роздрібними партіями. Це буде гарантовано фірмова продукція, адже ми співпрацюємо з цими та іншими підприємствами напряму, без посередників. Це дозволяє уникнути попадання до нас підроблених і бракованих товарів. Отже, ми можемо з усією впевненістю відповідати за якість і ефективність пропонованих нашим покупцям товарів.

Наші розцінки

Оскільки ми не використовуємо посередницькі послуги, то можемо собі дозволити утримувати наші ціни на максимально доступному для наших клієнтів рівні. Тому у нас можна фірмові чорно-білі ручні УЗД апарати для ветеринарії купити недорого. А застосування гуртових знижок дозволить ще більше знизити вартість кожної одиниці товару. Сприяють цьому й інші наші акції та бонуси. Тому на одну і ту ж суму у нас можна придбати набагато більше товарів, ніж в інших торгових точках.

Використання

Наші ручні сканери придатні для роботи з будь-якими видами сільськогосподарських і домашніх тварин. Оскільки прилади переносні, то їх можна застосовувати в умовах, не придатних для цього. Наприклад, вони придатні для здійснення діагностики пацієнтів на випасі, без доступу до електромережі. Це можливо завдяки місткому акумулятору, який навіть в самих компактних моделях здатний забезпечити автономну роботу протягом 4 і більше годин. Не дарма саме ручні чорно-білі УЗД апарати для ветеринарії замовити в нашому каталозі прагне все більше покупців.

Характеристики

Дані прилади оснащені найбільш ефективними процесорами Cortex-m, ARM і ARM7. Датчики різних типів, включаючи механічні, конвексні, ректальні, лінійні та інші їх види, дозволяють проводити будь-які можливі на сьогодні види досліджень в різних режимах сканування. При цьому вони досягають глибини 24 см, що досить для УЗД діагностики будь-яких тварин - від самих крихітних до найбільших. Розміри основного блоку максимально компактні, що дозволяє не тільки зручно переносити його, але також під час роботи розміщувати на передпліччя або ставити за допомогою спеціального кронштейна на будь-яку поверхню.

Чорно-білий екран

На всі чорно-білі ручні УЗД апарати для ветеринарії в каталозі нашого магазину встановлюється гарантія 1-1,5 року. Але насправді прилади можуть служити набагато довше. Монітор розміром від 3,5 до 7 дюймів - відображує обстежуваний орган в чорно-білому зображенні. Але кількість використовуваних відтінків настільки велика, що цього достатньо для отримання самої чіткої інформації про досліджуваний об'єкт. До того ж на такі чорно-білі ручні УЗД апарати для ветеринарії ціни набагато нижчі, ніж на кольорові. А ось їх ефективність анітрохи не гірша.

Сортування:
Вгору