0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Обладнання для свинарства

Обладнання для свинарства дозволяє зоотехнікам, ветеринарам та тваринникам визначати стан вихованців, вчасно діагностувати захворювання, запобігати їх розвитку, сприяти ефективному лікуванню і повноцінному одужанню. Також прилади, запропоновані в даному розділі нашого інтернет-магазину Biovet, можна використовувати для зручності введення біодобавок, вітамінів, ін'єкцій.

Види ветеринарного обладнання для свинарства

Техніка, представлена в нашому масштабному каталозі, є інструментом сучасних ветеринарів, яким повинні забезпечуватися спеціалізовані клініки, діагностичні центри, тваринницькі ферми. В асортименті ви знайдете:

  • УЗД сканери для свиней.
  • Пропорційні дозатори вітамінів та ліків.
  • Інфрачервоні лампи, призначені для обігріву.
  • Шприци, голки ветеринарні (одноразові, багаторазові).

За допомогою УЗД-приладів можна швидко і без оперативного втручання проводити діагностику, дозатори полегшують введення спеціальних розчинів, сумішей, ліків, вітамінних коктейлів, біодобавок. Інфрачервоні лампи забезпечують підтримання комфортної температури в приміщеннях утримання тварин. А використання шприців і голок забезпечує акуратне і точне проведення ін'єкцій.

Купити обладнання для свинарства недорого

Професійне ветеринарне обладнання, призначене для свинарства, скотарства, птахівництва, вівчарства, діагностики та інше, в нашому он-лайн маркеті Biovet пропонується за вигідними цінами. Купити необхідні прилади ви можете вже сьогодні, оформивши заявку прямо на сайті або ж зателефонувавши до наших операторів.

Вгору