0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Оцифровщики рентгенівських знімків, CR і DR системи

Рентген-оцифровщики, які ви можете купити в BIOVET, є цифровими пристроями нового покоління. Апарати можуть успішно застосовуватися у ветеринарній практиці для спрощення, ефективності діагностики, а також лікування тварин різних порід. Прилади оптимізовані для можливості роботи в інтегрованих мережевих системах. Якість професійного обладнання підтверджується відповідними сертифікатами та гарантіями виробника.

Переваги ветеринарних рентген-оцифровщиків Agfa-HealthCare

Оцифровщики потрібні для спеціальної обробки рентгенографічних знімків з виведенням отриманих зображень на підключені монітори. Пристрої оптимізують знімки автоматично, що полегшує проведення досліджень, дозволяючи поставити точний діагноз. До важливих переваг техніки відносяться:

  • Адаптація до потреб ветеринарної медицини.
  • Зручність, точність, висока швидкість діагностичного процесу.
  • Універсальність (можливість проведення цифрової мамографії, загальної радіографії).
  • Розширений функціонал, простота підключення до корпоративної мережі для роботи відразу з декількома рентген-апаратами.
  • Отримання високоякісних зображень.
  • Наявність сертифікації.

Використовуючи сучасні дигітайзери, фахівці значно спрощують процес рентгенологічних досліджень. Для покупки рентген-оцифровщиків, ручних УЗД, медичних принтерів, шпикомірів і будь-якого іншого ветеринарного обладнання зателефонуйте нашим менеджерам і уточніть актуальні ціни.

Вгору