0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарні рентген апарати

Рентген апарат для ветеринарії - його значення

Рентген давно і успішно використовується як в медицині, так і в ветеринарії. Таке обладнання має мати будь-яка поважаюча себе ветеринарна клініка. У багатьох ситуаціях без його використання неможливо встановити точний діагноз і призначити відповідне лікування. Адже тварина не може розповісти про свою проблему, поскаржитися, де у неї болить. Завдяки рентгенівському обладнанню для тварин було врятовано сотні тисяч домашніх улюбленців.

Застосування ветеринарного рентгенівського обладнання актуально в наступних випадках:

  • діагностичні заходи при захворюваннях внутрішніх органів тварин;
  • при травмах голови;
  • при порушеннях в опорно-руховому апараті;
  • при різних видах травм і пошкоджень.

Дуже часто наші улюбленці люблять ковтати потенційно-небезпечні сторонні предмети. І для того, що б дізнатися чи знаходиться чужорідне тіло в шлунку чи ні, використовується рентген для тварин.

Застосування рентгенівського апарату актуальне при вирішенні стоматологічних проблем. Завдяки такому апарату з легкістю виявляються захворювання, патологічні зміни, які не видно при візуальному огляді.

Різновиди рентгена для ветеринарії

Мобільні ветеринарні рентгенівські апарати

Пересувні (портативні) апарати дають можливість зробити рентгенівське обстеження за межами клініки. Наприклад, це актуально при наданні послуг великим фермерським господарствам або для лікарів, які виїжджають на дім.

Стаціонарні ветеринарні рентгенівські апарати

Палатні апарати для тварин повинна мати кожна клініка. Це в значній мірі підвищує рівень послуг, що надаються, їх якість і відсоток вдалого лікування. Завдяки рентген обладнанню значно підвищується кількість клієнтів у будь-якого закладу, який надає послуги з лікування тварин.

Ціни на ветеринарний рентген

Безумовно, ціна на апарат для рентгена не маленька. Але у клінік, які придбали рентген-апарат, в рази підвищується відвідуваність. Інформація про те, що в клініці є рентген апарат, миттю поширюється серед любителів тварин і серйозних заводчиків. Це в значній мірі впливає на її прибутковість і апарат за короткий термін окуповується.

Замовити таке обладнання в Україні можна в нашому інтернет магазині.

Представлене обладнання відрізняється якістю і довговічністю. Всі моделі знаходяться в Україні. Купити рентген апарат можна онлайн, не виходячи з дому чи офісу.

Вартість і технічні характеристики будь-якого обладнання, будь то рентген, електрокардіограф, УЗД апарат, МРТ або багато іншого, можна дізнатися під час консультації з фахівцем за вказаними телефонами.

Вгору