0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Ветеринарні коміри для собак і кішок

Ветеринарні коміри для кішок і собак, купити які можна в нашому інтернет-магазині Biovet, являють собою спеціальне пристосування, яке не дає можливості тварині гризти, дряпати пошкодження, знімати перев'язувальні пов'язки на тілі, шиї, голові. Захисні коміри використовують при зовнішній обробці вовни, шкірних покривів спеціальними препаратами, а також в післяопераційний період для запобігання попаданню інфекції на рани, свіжі шви, недопущення посилення наявних пошкоджень.

Застосування ветеринарних комірів для собак

Дане пристосування зовні нагадує усічений конус, кріпиться на шиї вихованця за допомогою спеціальних фіксаторів (липучок, застібок). Призначення коміра - захист пошкоджень очей, вух, інших частин голови та тіла тварини від розчісування лапами, зализування. Використовувати ветеринарні аксесуари рекомендується у випадках:

 • захворювань очей і вух;
 • купірування вух;
 • наявності шкірних захворювань;
 • виведення паразитів;
 • наявності на тілі післяопераційних швів, катетерів, пов'язок, гіпсу.

Коміри для ветеринарії, представлені в каталозі Biovet, мають гумові краї для підвищення комфорту тварини під час носіння пристосування. Швидкознімна система фіксації дозволяє надягати/ знімати комір без зайвого клопоту. Ви можете замовити аксесуари необхідного розміру і в необхідній кількості.

Де купити ветеринарні коміри для кішок і собак недорого?

Щоб купити ветеринарні коміри для тварин за оптимальною ціною, звертайтеся до нас! Завдяки налагодженим прямим поставкам від безпосередніх виробників, ми пропонуємо оптимальні умови покупки зоотоварів, наприклад, машинок для стрижки котів і собак, обладнання для грумінгу, кліток ветеринарних, тренажерів для тварин тощо.

Ветеринарний комір для собак і кішок: купити, щоб захистити

Це пристосування не дає тварині чухатися, коли у нього на шкірі з'являється висип. Воно захищає від пошкодження ран, включаючи результати травм або наслідки операцій. Комір для кішок купити в Києві і інших містах країни рекомендується, коли має бути обробка вовни токсичними засобами від бліх і кліщів. Він не дає чотирилапому вихованцеві подразнювати язиком незагоювані виразки, розгризати нариви, знімати бинти, злизувати медикаменти, поширювати по шкірі інфекції гнійного типу. Також комір не дозволяє тварині порушувати цілісність бинтовою пов'язки, яка зазвичай діє на нього дратуюче.

Переваги даного пристрою

Але конструкція купола теж заважає собакам і кішкам. Щоб знизити дратуючий ефект, пристрій роблять з гнучкого, але дуже міцного пластику, в тому числі прозорого. Тому захисний купол для собак купити варто для самих різних ситуацій, в яких актуальними стануть його переваги:

 • Максимальна гігієнічність.
 • Легкість відмивання і очищення.
 • Стійкість до дезінфікування.
 • Сприяння лікуванню шкіри.
 • Виключення доступу до голови і тіла.
 • Можливість провітрювати рани.
 • Збереження цілісності пов'язок.
 • Терморегуляція на ділянках гнійників.

Існує маса інших переваг і ситуацій, в яких варто використовувати ветеринарний купол для собак. Замовити з доставкою його можна в нашому інтернет-магазині Biovet.ua. Так, його застосування доречне при офтальмологічних проблемах. У таких випадках собака прагне розчісувати очі. Наявність коміра обмежує такі дії, не дозволяючи ускладнювати стан хворого органу. На шкіру і шерсть можуть наноситися лікувальні засоби, в тому числі з отруйним складом. Токсичні препарати застосовуються в боротьбі з паразитами. Щоб тварина не злизувати фармацевтичні речовини, перериваючи терапевтичний процес, а також щоб вона елементарно не отруїлася, також використовується купол.

Особливості вибору розміру

Щоб дане пристосування було максимально комфортним для вихованця, його потрібно правильно підібрати. Тому ветеринарні коміри для кішок в каталозі нашого інтернет-магазину представлені в достатньому асортименті. При необхідності, розібратися з тонкощами кожної моделі, допоможуть консультанти нашого магазину. Від цього буде залежати спокій вихованця і його можливість нормально харчуватися. Розробники ветеринарних комірів продумують їх конструкцію так, щоб вона була максимально органічною для тіла і повадок собак і кішок. Якщо правильно вибрати розмір пристосування, то тварина швидко звикне до аксесуара. Тому потрібно правильно заміряти окружність шиї вихованця і необхідну висоту коміра. Деякі розміри цих комірів є найбільш поширеними.

Види ветеринарного коміра

Відповідно до природних потреб тварин, їх розмірів, актуальних захисних функцій пристрою, що купується в каталозі нашого інтернет-магазину можна вибрати і замовити найрізноманітніші ветеринарні коміри. Ціна у нас цілком доступна для покупки навіть оптової партії даного товару. Комфорт, клік, класичний, напівпрозорий і прозорий - це далеко не весь наш асортимент. Розібратися з їх специфікою дозволить картка товару і допомога наших консультантів.

Сортування:
Вгору