Для безлічі лабораторних маніпуляцій потрібна центрифуга. Від її якості залежить точність виконуваних досліджень. Тому так важливо правильно вибрати й купити лабораторну центрифугу. В Україні це найвигідніше зробити в нашому магазині. Адже ми пропонуємо відмінний баланс ціни та якості, оскільки співпрацюємо з виробниками наших товарів безпосередньо або через їхніх офіційних представників.

Як вибрати лабораторну центрифугу?

Що потрібно враховувати, щоб правильно вибрати й замовити лабораторну центрифугу?

Це обладнання має бути високофункціональним, щоб забезпечувати точність виконуваних досліджень. Важливо, щоб прилади були надійними, простими в експлуатації, не вимагали ресурсоємного обслуговування. Саме такі центрифуги купити в Києві можна в нашому інтернет-магазині. З їх допомогою можна буде, наприклад:

  • розділяти різні суміші на їхні складові, які мають різну щільність;
  • готувати біопроби для виконання аналізів, що актуально в ветеринарії;
  • відокремлювати плазму крові, для чого застосовуються центрифуги роторного типу.

Лабораторна центрифуга для ветеринарії

Основні види центрифуг і їхній функціонал

На сучасному ринку таке обладнання пропонується найрізноманітніших видів. Це потрібно враховувати, перш ніж купити лабораторну центрифугу. В каталозі нашого магазину ви знайдете гідний вибір подібних пристроїв. А взагалі існують такі їхні варіанти:

  • Стандартні. Це багатофункціональні пристрої, призначені для попередньої підготовки біопроби перед здійсненням аналізів. Швидкість їхнього обертання становить 5.000-15.000 обертів на хвилину.
  • Мікроцентрифуги. Такі прилади застосовуються для роботи з мінімальними обсягами речовин. Наприклад, з пробірками ін-вітро типу Епендорф або просто капілярного виду. Швидкість обертання таких центрифуг — понад 10 000 обертів на хвилину.
  • Ультрацентрифуги. Це високошвидкісні прилади. Їх використовують для здійснення поглиблених досліджень, які проводяться зазвичай у лабораторіях спеціалізованого типу, наприклад, наукових. Їхня швидкість 50 000-100 000 обертів на хвилину.
  • Ручні. Будь-хто може такі лабораторні центрифуги купити недорого. Вони діють за рахунок ручного приводу. Для цього передбачена спеціальна рукоятка. Швидкість їхнього обертання становить не більше 3000 обертів на хвилину.

Центрифуга для ветеринарної лабораторії

Інші характеристики та критерії вибору

Одразу варто зазначити, що існує величезний перелік характеристик таких пристроїв. Без певного досвіду розібратися з ними досить складно. Тому ми рекомендуємо скористатися консультацією наших фахівців. Також ми можемо забезпечити сервісне обслуговування придбаних у нас апаратів. Але насамперед, перед тим як замовити лабораторну центрифугу, на сайті нашого магазину ви можете ознайомитися з представленим асортиментом і характеристиками в картках товарів. При цьому потрібно звернути увагу на такі моменти:

  • Функціональні можливості. За цим параметром розрізняють центрифуги гематокритні для відділення еритроцитів, охолоджувальні для екстракції ДНК, для рідинної цитології, для визначення концентрації паразитів, для токсикології або фармакології.
  • Тип ротора. Найпоширенішими видами центрифуг вважаються варіанти з фіксованим кутом і поворотно-відкидні. Визначитися з вибором моделі можна за виробником апарата, швидкістю обертання й типом проб, які досліджуються переважно.
  • Конфігурація центрифуги. Основний вид — це настільні моделі. Але є також широкі та габаритні варіанти. Вони використовуються в лабораторіях з великою інтенсивністю виконуваних досліджень. Найбільшими є охолоджувані або вентильовані центрифуги.
  • Додаткові опції. Центрифуги можуть бути охолоджуваними або неохолоджуваними, з підігрівом або без нього. Актуальною є наявність блокування кришки, її автоматичне відкривання під час завершення обертання, гучність, мікропроцесорне керування й інші опції.

Щоб правильно вибрати лабораторну центрифугу в інтернет-магазині нашої компанії, скористайтеся зворотним зв'язком з нашими фахівцями. Разом із ними ви знайдете однозначно правильний варіант такого обладнання.