0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Тест смужки для офтальмологічних досліджень

Тварини через органи зору отримують величезну частку інформації про навколишній світ. Для чотириногих друзів людини цей орган не менш важливий, ніж хороший слух і нюх, тому з хворими очима вони не можуть жити повноцінно. Господарі домашніх вихованців повинні звертати особливу увагу на їх зір. Адже вони, як і люди можуть страждати від хвороб очей. При захворюваннях очей потрібно відразу показати тварину ветеринарному офтальмологу, який проведе грамотне обстеження, поставить діагноз і призначить ефективне лікування.

На прийомі у ветеринара проводиться первинний огляд тварини, оцінюється її стан, збирається анамнез зі слів власника, вивчаються можливі причини, що викликали захворювання тощо. Далі слідує офтальмологічний огляд, при якому обстежуються всі структури ока та його придаткового апарату, проводяться різні діагностичні тести. Завершальний етап огляду передбачає обстеження з використанням офтальмологічного обладнання, за допомогою якого зображення ока можна збільшити в 20 разів.

Особливості застосування офтальмологічних тест-смужок

Застосування офтальмологічних тест-смужок дозволяє оперативно і якісно провести діагностику стану очей людини і тварини. Наприклад, за допомогою тест-смужок Ширмера вдається виміряти кількість слізної рідини, що необхідно для діагностування синдрому сухого ока. Тест-смужки з флюоресцеїном низькомолекулярним дозволяють діагностувати ушкодження епітелію рогівки і кон'юнктиви ока людини і чотириногого вихованця. При проведенні діагностики тест-смужками з ліссаміновим зеленим змінюють колір тільки пошкоджені епітеліальні клітини без забарвлення міжклітинного простору.

Вгору