0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Пристрої для допомоги при отелі у корів VINK

Родовспомагачі для корів, які пропонуються в каталозі Biovet - це якісні, атравматичні пристрої, використовувати які тваринники можуть при нормальних отеленнях, а також під час пологів з ускладненнями. Конструкція приладів передбачає їх застосування в різних положеннях тварини - стоячи або лежачи. Устаткування виготовлене з нержавіючої сталі, стійкої щодо негативних зовнішніх впливів і корозійних процесів.

Основні відмінності родовспомагачів для корів

Застосування пропонованих пристроїв дозволяє ветеринарам (тваринникам) надавати безпосередню допомогу теляті, здійснюючи ряд необхідних дій - тягнучі рухи в різних напрямках (назад, вниз, вгору). Важливі переваги родовспомагачів включають:

  • рівномірність розтягування;
  • можливість покупки приладу зі штангою різної довжини (160, 180, 200 см);
  • можливість екстреного ослаблення натягнутості;
  • зручність і простота експлуатації;
  • міцність і надійність конструкції.

Натяжний механізм приладів виконаний по типу поступової, а також змінної (альтернативної) тяги. Ручка, яка регулює натяг, забезпечує можливість швидкого послаблення в разі патологічних пологів і наявності ускладнень.

Де купити родовспомагачі для корів?

Щоб купити пристрої для допомоги при отелі у корів, обладнання для діагностики кетозу у корів, детектори визначення охоти у корів, шприци та голки ін'єкційні, УЗД сканери для ВРХ вам досить замовити прилади в нашому on-line магазині. Заявки приймаються по телефону або через форму, яка заповнюється в каталозі. Доставка здійснюється по містах України транспортними компаніями, вибрати які ви можете відразу при оформленні замовлення.

Вгору