|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
|
|
|||
Тест-карти Pluslife для MiniDock та Dock Pro 8
Тест-карти Pluslife — спеціалізовані одноразові тест-системи для якісного виявлення нуклеїнових кислот збудників інфекційних захворювань тварин. Вони використовуються з ветеринарними аналізаторами Pluslife MiniDock та Pluslife Dock Pro 8 і дозволяють проводити молекулярні дослідження безпосередньо у ветеринарній клініці або лабораторії.
Лінійка Pluslife включає тести на окремих збудників, комбіновані рішення та мультиплексні панелі. Доступні дослідження респіраторних і шлунково-кишкових інфекцій, ретровірусів котів, гемотропних і трансмісивних збудників, паразитарних інфекцій та окремих захворювань сільськогосподарських тварин. Представлені в категорії тест-карти постачаються в упаковках по 10 тестів.
Тест-карти входять до комплексного напряму ПЛР-обладнання та тестів BIOVET.UA. Вибір між MiniDock і Dock Pro 8 залежить насамперед від необхідної продуктивності: компактний MiniDock орієнтований на послідовні одиничні дослідження, тоді як Dock Pro 8 дозволяє паралельно працювати з декількома тест-картами.

Основні типи ветеринарних тест-карт Pluslife
Меню Pluslife дозволяє обрати як дослідження конкретного збудника, так і комплексну панель для диференційної діагностики. Мультиплексний формат особливо корисний, коли схожі клінічні ознаки можуть бути пов'язані з декількома інфекційними агентами.
- Респіраторні інфекції котів — FCV та мультиплексна панель FCV/FHV-1/M. felis/C. felis/Bb для одночасного дослідження п'яти молекулярних мішеней.
- Респіраторні інфекції собак — комплексна панель CDV/CPIV/CAV-2/Bb/CIV/Mycoplasma.
- Шлунково-кишкові інфекції — FPV/CPV, FCoV, FCoV/CCoV, Parvovirus/Coronavirus, Giardia/Tritrichomonas foetus та розширена Giardia/T. foetus/Parvovirus/Coronavirus.
- Ретровірусні та гемотропні інфекції котів — FeLV/FIV та панель Mhf/CMhm/CMt для гемотропних мікоплазм.
- Трансмісивні та кровопаразитарні захворювання — Babesia gibsoni/B. canis, Anaplasma/Ehrlichia, Dirofilaria immitis/D. repens та Leishmania spp.
- Інші дослідження — Toxoplasma gondii та ASFV для виявлення вірусу африканської чуми свиней.
Завдяки такому асортименту ветеринарна клініка або лабораторія може сформувати власне тестове меню відповідно до видів тварин, структури звернень та найбільш актуальних інфекцій.
Як працюють тест-карти Pluslife?
Технологічною основою платформи Pluslife є RHAM (RNase Hybridization-Assisted Amplification) — ізотермічна ампліфікація нуклеїнових кислот зі специфічною молекулярною детекцією.
На відміну від класичної PCR/qPCR із багаторазовою зміною температурних циклів, RHAM працює в ізотермічному режимі. Це дозволяє використовувати компактний формат обладнання та готових одноразових тест-карт для проведення молекулярних досліджень.
Конкретна тест-карта визначає перелік молекулярних мішеней, допустимий біологічний матеріал та особливості підготовки зразка. Проводити дослідження необхідно відповідно до актуальної інструкції конкретної тест-системи.
MiniDock або Dock Pro 8 — який аналізатор використовувати?
Тест-карти Pluslife можуть використовуватися в екосистемі аналізаторів бренду, але MiniDock та Dock Pro 8 орієнтовані на різний лабораторний потік.
- Pluslife MiniDock — компактний одноканальний аналізатор для проведення одного дослідження за раз. Такий формат зручний для клінік із невеликим або нерегулярним потоком молекулярних тестів.
- Pluslife Dock Pro 8 — багатоканальна система з 8 незалежними каналами. Кожен канал працює з окремою тест-картою, тому одночасно можна проводити до 8 досліджень.
Dock Pro 8 доцільно розглядати для великих ветеринарних клінік, госпіталів і лабораторій із регулярним потоком зразків. Незалежна робота каналів дозволяє паралельно виконувати різні дослідження та ефективніше організувати лабораторний процес.
Одна лінійка тест-карт — різна продуктивність лабораторії
Ключова перевага екосистеми Pluslife полягає в можливості масштабувати молекулярну діагностику відповідно до реального навантаження клініки. На старті можна використовувати компактний MiniDock, а при збільшенні кількості досліджень перейти до багатоканального Dock Pro 8.
Dock Pro 8 має 8 незалежних каналів, кожен із яких вміщує одну тест-карту. Завдяки цьому система дозволяє паралельно досліджувати до восьми карт, у тому числі виконувати різні тести для різних пацієнтів.
Для лабораторій із більшим потоком Dock Pro 8 також пропонує додаткові можливості організації роботи: вбудований сенсорний екран, підтримку LIS, роботу зі штрихкодами та друк результатів.
Де застосовуються тест-карти Pluslife?
Система Pluslife орієнтована на ветеринарні заклади, яким необхідно проводити молекулярні дослідження на місці та скорочувати залежність від направлення кожного біологічного зразка до зовнішньої лабораторії.
- ветеринарні клініки з власним лабораторним напрямом;
- ветеринарні госпіталі та стаціонари;
- діагностичні та ветеринарні лабораторії;
- клініки з регулярним потоком досліджень на інфекційні захворювання;
- заклади, що поступово розширюють власне меню молекулярної діагностики;
- окремі напрямки лабораторного контролю у тваринництві.
Як обрати тест-карту Pluslife?
Під час вибору важливо враховувати не лише назву захворювання, а й вид тварини, клінічні ознаки, необхідний перелік молекулярних мішеней та допустимий тип біоматеріалу.
- Вид тварини. Перевірте призначення конкретної тест-карти.
- Діагностичні мішені. Визначте, достатньо дослідження одного збудника чи потрібна мультиплексна панель.
- Тип біоматеріалу. Вимоги до зразків відрізняються залежно від тесту та повинні відповідати інструкції виробника.
- Клінічний напрям. Респіраторні, гастроінтестинальні, трансмісивні та інші панелі підбирають відповідно до діагностичного завдання.
- Продуктивність. Для одиничних досліджень можна використовувати MiniDock, а для регулярного паралельного тестування — Dock Pro 8.
- Планування запасу. Представлені тест-карти постачаються в упаковках по 10 тестів, тому доцільно враховувати прогнозований попит на конкретні дослідження.
Для порівняння Pluslife з іншими лабораторними платформами перегляньте розділ ПЛР-аналізатори та обладнання.
Купити тест-карти Pluslife в BIOVET.UA
У BIOVET.UA можна купити тест-карти Pluslife для MiniDock та Dock Pro 8 і сформувати тестове меню відповідно до потреб ветеринарної клініки або лабораторії. Фахівці допоможуть підібрати одиничні й мультиплексні тести, перевірити їх призначення та визначити оптимальний формат обладнання відповідно до запланованого потоку досліджень.
Зверніться до BIOVET.UA для консультації, підбору аналізатора Pluslife і тест-карт, допомоги з інтеграцією обладнання в лабораторний процес, а також сервісної та гарантійної підтримки.
Поширені запитання про тест-карти Pluslife
З якими аналізаторами працюють тест-карти Pluslife?
Тест-карти Pluslife використовуються з аналізаторами екосистеми Pluslife, зокрема MiniDock та Dock Pro 8. MiniDock розрахований на одну тест-карту, а Dock Pro 8 має 8 незалежних каналів і дозволяє проводити до восьми досліджень паралельно. Сумісність конкретної тест-карти необхідно перевіряти за актуальною інструкцією.
Чим Pluslife Dock Pro 8 відрізняється від MiniDock?
MiniDock є компактним одноканальним аналізатором для послідовних досліджень. Dock Pro 8 має 8 незалежних каналів і може одночасно працювати максимум із 8 тест-картами, тому краще підходить для регулярного та більшого лабораторного потоку.
Які інфекції можна досліджувати за допомогою тест-карт Pluslife?
У лінійці представлені тести для респіраторних і гастроінтестинальних інфекцій котів та собак, FeLV/FIV, гемотропних мікоплазм, Babesia, Anaplasma, Ehrlichia, Dirofilaria, Leishmania, Toxoplasma та інших збудників. Також представлена тест-карта ASFV для виявлення вірусу африканської чуми свиней.
Чим мультиплексна тест-карта відрізняється від одноцільової?
Одноцільова тест-карта орієнтована на конкретного збудника, тоді як мультиплексний формат дозволяє в межах одного дослідження виявляти декілька молекулярних мішеней. Це може бути корисно для диференційної діагностики захворювань із подібними клінічними проявами.
Який біологічний матеріал потрібен для тест-карт Pluslife?
Тип біологічного матеріалу залежить від конкретної тест-карти та збудника. Для різних досліджень можуть використовуватися мазки, цільна або EDTA-кров, біологічні рідини та інші типи матеріалу, передбачені інструкцією відповідної тест-системи.
Чим тест-карти Pluslife відрізняються від ПЛР-наборів uVET-BIO?
Це витратні матеріали для різних лабораторних платформ. Pluslife MiniDock і Dock Pro 8 працюють зі спеціалізованими тест-картами на основі технології RHAM, тоді як uVET-BIO використовує окремі набори для проведення досліджень методом real-time PCR. Вони не є взаємозамінними.
