0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Кардіологічне обладнання для ветеринарії

Кардіологічне обладнання для ветклініки

Кардіологічне обладнання об'єднує комплекс технічних засобів, що використовуються для виявлення, профілактики та лікування серцево-судинних захворювань. З їх допомогою сьогодні успішно вдається лікувати гіпертонію, ішемічну хворобу серця, різні види пороків і інші патологічні стани. Завдяки грамотному і точному діагнозу, поставленому кардіологом, вдається рятувати і ставити на ноги мільйони пацієнтів. Кожен із застосовуваних апаратів та приладів повинен відповідати суворим вимогам, бути надійним, функціональним і безпечним, так як від його надійності і правильних показань залежить життя пацієнта.

Кардіообладнання для ветеринарної клініки поєднує в собі передові технічні та медичні розробки. У ньому реалізовані досягнення мобільної телефонії, біомеханіки, інформатики та інших наукових областей. В результаті об'єднання медичних знань з інноваційними технологіями були створені дефібрилятори, монітори, діагностичні комплекси, ЕКГ телефонні передавачі і інші прилади. Використання виробниками кардіотехніки передових розробок дозволяє постійно вдосконалювати інструменти досліджень, оновлювати діагностичну апаратуру, створювати нові різновиди терапевтичної апаратури.

Де купити ветеринарне кардіообладнання?

Компанія «Біовет» пропонує кардіообладнання від провідних виробників, і відвідувачі нашого сайту мають можливість купити його за вигідною вартістю. Електрокардіографи для проведення функціональної діагностики; монітори пацієнта, призначені для передачі частоти серцебиття, електрокардіограми, артеріального тиску і температури тіла; пульсоксиметри та ряд інших моніторингових апаратів відрізняються максимальною точністю показників і легкістю в управлінні.

Вгору