0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Хірургічні імпланти для тварин

У ветеринарії, як і в медицині, сьогодні широко використовується процес імплантації. Це виконується не тільки виключно за медичними показаннями. Адже у тварин теж можуть бути зовнішні дефекти, які або психологічно травмують оточуючих, або завдають їм самим значний дискомфорт. У таких випадках виконуються операції з коригування зовнішності, при яких застосовуються спеціальні імпланти. Для тварин купити в Україні можна найрізноманітніші їх види. Більшість з них представлено в нашому інтернет-магазині.

Кращі імпланти для тварин в Україні - від Біовет

Такі спеціальні пристрої на сьогодні виконуються з повністю безпечних для пацієнта матеріалів. Вони повинні бути максимально нейтральними. Це важливо, оскільки при неправильному підборі вони можуть взаємодіяти з внутрішнім середовищем організму. Від такої реакції відбувається отруєння, причому досить серйозне, аж до летального результату. Також важливо, щоб ці матеріали позитивно сприймалися організмом. Адже відторгнення теж вкрай небезпечне для здоров'я і життя пацієнта. Всім цим критеріям відповідають представлені в нашому магазині імпланти для тварин. Ціна - ще одна перевага даних товарів з нашого асортименту. Адже у нас продається продукція провідних вітчизняних і закордонних виробників за доступними розцінками. А використання гуртових знижок та інших бонусів дозволяє ще більше знизити вартість кожної одиниці товару. В результаті у нас можна самі високоякісні імпланти для тварин купити недорого, з гарантією від виробника. А наші консультанти допоможуть вибрати, що оптимально підходять за всіма параметрами:

Випадки використання імплантів ветеринарного типу

Існує безліч ситуацій, в яких застосовуються ветеринарні імпланти. Купити в Київ, Одесу, Львів та інші міста країни їх вважають за краще через наш інтернет-магазин провідні ветеринарні клініки. Переважно їх застосовують в травматології, стоматології та косметичній хірургії. Але є і найбільш типові випадки.

Ендопротезування

Тварини часто пошкоджують суглоби. І якщо в сільському господарстві на них не так часто звертають увагу, то домашнім, цирковим і іншим вихованцям можуть суглоб замінювати. Вони виробляються з композиційних матеріалів, які відмінно приживаються в тілі пацієнта. При необхідності такий ендопротез як ветеринарний імплант замовити можна через наш сайт. У складі імпланта застосовуються полімери у вигляді гібрида титану, додатково захищені іншими аналогічними армувальними матеріалами. Будова такого виробу тришарова:

  • Внутрішня частина - пориста, з пророслими всередину тканинами та судинами.
  • Середня - тверда, у вигляді каркасу, з медичного полімеру титану.
  • Верхня - з обробленого антибіотиком захисного матеріалу.

Коригування

Така операція сьогодні застосовується в багатьох випадках. Наприклад, коли у шарпея в складках починаються запальні процеси, в тому числі на голові. При попаданні на слизові у нього можуть початися серйозні проблеми. Наприклад, в очах розвивається кон'юнктивіт, який здатний привести до втрати зору. У таких випадках використовується операція по корекції ентропії, тобто завороту повік. При цьому лікар ставить на них спеціальні імпланти. Для тварин в Україні та у світі взагалі це досить новий спосіб лікування, який часто рятує їм життя.

Стоматологія

Втрата зуба для тварин, наприклад, собак, ніколи не вважалася критичним явищем. Але сьогодні застосовуються спеціальні зубні імплантати. Так, досвідчені заводчики, що піклуються про своїх підопічних, можуть використовувати послуги ортопедів-стоматологів. Таке відновлення зубів дає можливість собаці отримувати якісне харчування, що дозволить уникнути ослаблення організму, появи різних хвороб і навіть настання загибелі. Тому в ветеринарії даний напрямок розвивається все більш інтенсивно.

Вгору