0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Апарати для автоматичного надягання бахіл

Апарати для автоматичного надягання бахіл: практичний прилад для забезпечення санітарних норм та правил

Завдання інноваційних технологій — зробити повсякденні справи комфортнішими. Саме для цього були розроблені апарати для автоматичного надягання бахіл. Купити в Україні їх можна для медичних та ветеринарних закладів. Для цього можна скористатися пропозиціями нашого інтернет-магазину.

Що являють собою сучасні апарати для автоматичного надягання бахіл з каталогу Біовет?

Хтось може сказати, що машина для надягання на ноги бахіл — це дурощі. Але насправді цей простий, на перший погляд, прилад може дуже врятувати. Зокрема, апарати для автоматичного надягання бахіл купити доречно, наприклад, для відділення хірургії. Такий пристрій дозволить підвищити стерильність, посилити дотримання санітарно-гігієнічних норм і правил. Практично не торкаючись самих бахіл та взуття, хірург може надіти засіб індивідуального захисту. Таким чином виключається ризик потрапляння на руки лікаря інфекції. На цю процедуру йде майже кілька секунд.

Апарати для автоматичного надягання бахіл

Основні види бахілонадягачів

Сьогодні пристрої для надягання бахіл можна купити найрізноманітніших видів. Вони відрізняються між собою конструкцією, принципом роботи та деякими іншими параметрами. Але в будь-якому випадку з їхньою допомогою одягнути бахили можна дуже швидко і легко. Такі прилади оснащені автоматичним пристроєм, який запускає механізм фіксації бахіл на нозі. При цьому не використовуються будь-які кнопки. Бахільниця має лише датчик, який реагує на опущену до неї ногу. Розрізняють пристрої для надягання бахіл таких видів:

  • Касетні. Періодично, у міру використання бахіл, їх потрібно поповнювати. Для цього використовуються спеціальні касети. Їхня місткість може становити 100-500 одиниць бахіл. Спеціальний індикатор показує їхній залишок в апараті. Процес надягання бахіл займає лише 3 секунди.
  • Термоапарати. Такі бахільниці призначені для надягання на ногу плівки, яка заправляється в апарат у вигляді рулону. Процес формування бахіл у тому, що навколо стопи обертається поліетилен. Під дією тепла плівка охоплює ногу. Для цього потрібно всього 7 секунд.

Ключові переваги апарату

Існує маса різних моделей машинок для надягання бахіл. Всі вони відрізняються легкою вагою, компактністю, що сприяє можливості їх переміщення в міру потреби. Їх можна встановлювати на об'єктах, на яких у конкретний період актуальним є інтенсивне використання засобів індивідуального захисту типу бахіл. Тому в багатьох медичних і ветеринарних установах використовують такі пристрої. Зокрема, у Києві купити бахілятор можна для ветеринарних клінік та лабораторій. Прилад може видавати бахіли із поліетилену або тканини. Його застосування дає низку переваг:

  • Комфортність для користувачів з фізичним каліцтвом. Людині з інвалідністю буває важко нагинатися та надягати бахили у звичайному режимі.
  • Відсутність контакту із брудними поверхнями. Одягаючи бахіли, користувачеві не потрібно торкатися підлоги чи взуття. Це спосіб забезпечить стерильність.
  • Широка сфера застосування. Бахілятори використовують не тільки в медицині та ветеринарії. Вони доречні на багатьох підприємствах, у музеях, у роботі клінерів.

Біхілоодягачі

  • Невеликий розмір, зручне розміщення. Такий прилад не захаращуватиме коридори або фоє. Він дозволяє оптимально використати простір.
  • Оперативне надягання бахіл. Такі засоби індивідуального захисту завдяки автоматизації надягаються швидко та легко, без зайвих зусиль з боку користувача.

Рекомендуємо вам якісні бахілоодягачі купити недорого в інтернет-магазині компанії Біовет. Ми гарантуємо вам найкращий баланс ціни та якості наших товарів, а також відмінне обслуговування. З нами ваші ветеринарні заклади та тваринницькі ферми будуть комфортнішими.

Вгору