Кількість
|
Вартість
|
||
|
Родовспомагачі для корів, які пропонуються в каталозі Biovet - це якісні, атравматичні пристрої, використовувати які тваринники можуть при нормальних отеленнях, а також під час пологів з ускладненнями. Конструкція приладів передбачає їх застосування в різних положеннях тварини - стоячи або лежачи. Устаткування виготовлене з нержавіючої сталі, стійкої щодо негативних зовнішніх впливів і корозійних процесів.
Основні відмінності родовспомагачів для корів
Застосування пропонованих пристроїв дозволяє ветеринарам (тваринникам) надавати безпосередню допомогу теляті, здійснюючи ряд необхідних дій - тягнучі рухи в різних напрямках (назад, вниз, вгору). Важливі переваги родовспомагачів включають:
- рівномірність розтягування;
- можливість покупки приладу зі штангою різної довжини (160, 180, 200 см);
- можливість екстреного ослаблення натягнутості;
- зручність і простота експлуатації;
- міцність і надійність конструкції.
Натяжний механізм приладів виконаний по типу поступової, а також змінної (альтернативної) тяги. Ручка, яка регулює натяг, забезпечує можливість швидкого послаблення в разі патологічних пологів і наявності ускладнень.
Де купити родовспомагачі для корів?
Щоб купити пристрої для допомоги при отелі у корів, обладнання для діагностики кетозу у корів, детектори визначення охоти у корів, шприци та голки ін'єкційні, УЗД сканери для ВРХ вам досить замовити прилади в нашому on-line магазині. Заявки приймаються телефоном або через форму, яка заповнюється в каталозі. Доставка здійснюється по містах України транспортними компаніями, вибрати які ви можете відразу при оформленні замовлення.
Ефективні пристрої для допомоги при отеленні у корів
Отелення корови є складним фізіологічним процесом. Хоча природою закладено його природне вирышення, але часто без втручання кваліфікованого персоналу не обійтися. Щоб допомога ветеринара була ефективною, доречно використовувати пристрої для допомоги при отеленні у корів. Біовет в Україні пропонує якісні, прості в експлуатації прилади такого типу. З їхньою допомогою можна адекватно допомогти корові завершити родову діяльність без ризику травмування теля.
Особливості отелення корів
Зазвичай для отелення корові достатньо пів години часу. Якщо за цей час теля не вийшло, то знадобиться акушерське втручання. Раніше в арсеналі ветеринара були лише його руки. Але сьогодні він може використовувати якісні пристрої для допомоги при отеленні для корів. Купити їх можна для будь-якого тваринницького господарства. Це буде бюджетне придбання, яке прослужить багато років, рятуючи навіть у найскладніших випадках отелення.
Процес допомоги при отеленні
Перед тим, як приступити до допомоги корові в отеленні, потрібно продезінфікувати обладнання, що використовується. Також важливо визначити передлежання плода. Це допоможе правильно організувати акушерські дії. Після цього:
- На кінцівки теля, що з'явилися, треба накласти петлю з мотузки.
- За неї потрібно підтягувати плід до виходу, не забуваючи підтримувати голову.
- За необхідності на задній частині тіла кріпиться рама родопомічника.
- Штангою можна змінювати положення рами та рухати її у потрібному напрямку.
- Важіль призначений для підтягування мотузки, яка виймає теля.
- При необхідності напругу мотузки можна послаблювати або посилювати.
- Застосування родопомічника можливе для лежачої або стоячої корови.
- Щойно народженому теляті потрібно очистити ротову і носову порожнину від слизу.
- Якщо це потрібно, ветеринар може застосувати спеціальний ветеринарний реаніматор.
- Тільки після цього можна обрізати пуповину і дати теля корові для облизування.
- Першим харчуванням теля має бути молозиво, що сприяє формуванню імунітету.
Це лише деякі моменти використання пристрою для допомоги при отеленні у корів. В інтернет-магазині Біовет наші фахівці допоможуть вам підібрати оптимальний варіант такого приладу і розібратися з особливостями його експлуатації. Приємним доповненням до найвищої якості даного обладнання стане його доступна вартість.