0Порівняння товарів
Графік роботи:

Пн.–Пт.:09:00–18:00

Через корзину: 24/7

0
Мій кошик

Термографічний принтер AGFA DRYSTAR AXYS

Артикул: DRYSTAR AXYS

Термографічний принтер DRYSTAR AXYS представляє друк знімків найвищої якості

Компанія AGFA представляє видатний медичний принтер DRYSTAR AXYS, що ідеально підходить для установки на обмеженому просторі. Вперше в такому малому принтері реалізований друк знімків з роздільною здатністю 508 пікселів на дюйм, що дозволяє використовувати один принтер для всіх додатків, включаючи мамографію. При цьому розмір крапки, що друкується становить 50 мікрон, що є максимальною роздільною здатністю будь-якого цифрового мамографа.

Принтер забезпечує мінімальний час друку перших п'яти листів. При цьому DRYSTAR AXYS має два лотки для завантаження плівки, які можуть бути налаштовані під будь-який з п'яти форматів. Компактні розміри DRYSTAR AXYS, великі можливості і невисока ціна зроблять його вашим кращим придбанням.

  • Надійна технологія прямого цифрового термодруку.
  • Завантаження плівки на світлі, як у звичайного офісного принтеру.
  • Роздільна здатність 508 пікселів на дюйм.
  • Друк мамографічних знімків найвищої якості.
  • Друк знімків п'яти форматів, два будь-яких формати в прямому доступі.
  • Прецизійна технологія отримання зображень A # Sharp.

Висока надійність, мінімальний догляд

DRYSTAR AXYS пропонує Вам всі переваги прямого термографічного друку. Унікальна технологія термодруку дозволяє відмовитися від складних оптичних компонентів. Дана технологія AGFA, на відміну від систем на основі лазерного експонування, не містить обертових або рухомих частин, що робить принтер більш надійним і довговічним. Медичний принтер DRYSTAR забезпечує легкий і зручний доступ до всіх елементів і агрегатів. Важлива особливість - прямий (без викривлень) шлях плівки при друці, що виключає можливість її застрягання. Якщо все ж таки це станеться, ви зможете легко усунути цю неприємність самі, не викликаючи сервісних інженерів: просто відкрийте верхню панель, і ви отримаєте повний доступ до всіх можливих місць проходження плівки.

Простота у використанні і екологічність

Принтер відповідає сучасним екологічним стандартам. Вам більше не потрібний процес проявлення, відпадає необхідність використовувати темну кімнату, розведення хімреактивів, все це залишається в минулому. DRYSTAR AXYS використовує термографічну плівку, не чутливу до денного світла, внаслідок чого завантаження термографічного принтеру проводиться у звичайних умовах відділення, як простого офісного принтеру. При роботі принтер тихий і не виділяє запаху.

Легке підключення, максимальна гнучкість рішень

DRYSTAR AXYS є мережевим DICOM принтером, що робить його підключення до будь-яких існуючих діагностичних установок простим і зручним. Для пристроїв, які не підтримують DICOM з'єднання, можливе через пряме підключення (відео або цифровий інтерфейс) з використанням комунікатора AGFA LINX Paxport. 

Висока якість зображення

На основі передової технології термодруку компанія AGFA створила плівки винятково високої діагностичної якості для роботи з принтерами DRYSTAR. Використовуючи нову плівку DRYSTAR DT 2 B на 168-мікронній PET-підкладці, ви отримаєте найвищу якість діагностичних зображень. Разом зі зручністю завантаження плівки при денному світлі. Для принтера DRYSTAR AXYS можливий друк всіх стандартних розмірів плівки: від 8 × 10 дюймів до 14 × 17 дюймів, два будь-яких формати в прямому доступі друку (on-line).

Ми гарантуємо 20 річний термін зберігання зображень без втрати якості. Наша технологія прямого цифрового друку (Direct Digital Imaging), зазначена численними нагородами, отримала додаткові удосконалення, об'єднавшись з технологією A#Sharp, в результаті наших постійних зусиль, спрямованих на те, щоб забезпечити вас найкращою якістю зображення. Ця технологія покращує можливості друку, дозволяючи в рамках технології DDI одержувати більш чітку деталізацію для всіх типів діагностичного зображення.

Технічні характеристики

Розміри: в розпакованому вигляді: ширина 72,8 см, довжина 71,5 см, висота 53,6 см
Вага: в розпакованому вигляді: 90 кг

Стандартне оснащення:

місткість жорсткого диску 18 Гбайт, оперативна пам'ять (ОЗУ) 512 Мб, зовнішній пристрій - флеш-карта формату CF, 64 Mб
Живлення: робоча напруга 100-120 В; 220-240 В; змінний струм
Мережеві запобіжники: 220-240 В (робоча напруга); 16/15 А макс., повільно перегоряючий запобіжник 100-120 В (робоча напруга); 16/15 А макс., повільно перегоряючий запобіжник
Частота мережі живлення: 50/60 Гц

Споживана потужність:

під час роботи 250 Вт, максимум 530 Вт, в режимі очікування 70 Вт
Захист: проти удару електричним струмом Клас 1 (заземлення), надходження води
Зв'язок з мережевим оточенням: Ethernet/з'єднувачі кручена пара RJ45 для 10/100Base-TX; послідовний інтерфейс/кабель RS232

Мережеві протоколи:

(TCP / IP) FTP, Telnet, HTTP, SNMP, SMTP, LPD
Умови навколишнього середовища (робочі): температура кімнати між +10°C і +30°C, відносна вологість 20-75% без конденсації вологи
Загальний рівень акустичного шуму за шкалою А: під час роботи 62 дБ, в режимі очікування 53 дБ
Умови навколишнього середовища (транспортування та зберігання): температура від -25°C до +55°C (зберігання), від -25°C до +70°C (транспортування), відносна вологість 10-95%. Атмосферний тиск 70 кПа - 106 кПа

Формати зображень:

DICOM (вбудований)
Технологія друку: прямий термографічний друк (DDI: Direct Digital Imaging)
Тип використовуваної плівки: термографична плівка DRYSTAR DT2 B (блакитна основа) - всі стандартні формати: 8 × 10, 10 x 12, 11 x 14, 14 x 14, 14 × 17 дюймів; принтер має 2 лотка для плівки будь-якого формату місткістю по 100 аркушів кожен

Роздільна здатність друку:

геометрична - 508 крапок на дюйм; контрастна роздільна здатність 14 біт 
Продуктивність: 8 x 10 дюймів - 130 плівок за годину, 14 × 17 дюймів - 75 плівок за годину; 2 розміри в прямому доступі
Час отримання першого зображення: приблизно 65 секунд
Відповідність міжнародним стандартам:

IEC 60601-1, UL 60601-1, CSA 22.2, Nr. 601.1 - M90, VDE 0750, CCC GB4943 (Китай)
Етикетки відповідності вимогам техніки безпеки: UL, cUL, відмітка TUV, відмітка CCC

Країна походження: Німеччина

Чому Agfa HealthCare?

Компанія Agfa HealthCare є міжнародним лідером на ринку інтегрованих ІТ-систем, що інтенсивно розвиваються і пристроїв формування зображень, що пропонують установам охорони здоров'я безперебійний потік інформації і круговий (360 °) огляд при догляді за пацієнтами. Компанією розроблений унікальний цілісний підхід, що дозволяє надати персоналу розгорнуті медичні технології і повністю інтегровані рішення в масштабі всієї лікарні. Ці спеціалізовані рішення об'єднують інформаційні технології та системи формування зображень з метою вирішення завдань рентгеноскопії, кардіології, мамографії та ортопедії. Працююча в масштабі всього медичного закладу інформаційна платформа Agfa HealthCare об'єднує всі адміністративні та клінічні дані в межах установи та призначена для задоволення унікальних потреб професіоналів в спеціальних областях охорони здоров'я.

Додайте перший відгук
Новий відгук або коментар
Увійти за допомогою
Оцініть товар
Надіслати
Ціну уточнюйте

⏰Для економії Вашого часу та надання найбільш повної інформації про товар і послуги, що Вас цікавлять, звертайтеся в наші спеціалізовані підрозділи:

Діагностичне обладнання: 

(098) 543-54-54

Лабораторне обладнання: 

(098) 772-34-34‬

Хірургічне обладнання: 

(063) 334-54-54

Обладнання для тваринництва: 

(098) 543-54-54

Більше контактної інформації за посиланням

  • Доставка на найближче відділення Нової Пошти.
  • Кур'єрська доставка Новою Поштою.
  • Самовивіз.

Більше інформації про доставку

 
  • Оплата за безготівковим розрахунком

Більше інформації про оплату

 
Характеристики
Області застосування CR/DR; CT/MR; Мамографія
Роздільна здатність при друці Геометр.: 508 крапок/дюйм; Контраст: 14 біт друк
Продуктивність 8х10 дюйм.: 130 листів/годину; 14х17дюйм.: 75 листів/годину
Кількість лотків Два разміри онлайн
Сортувальник Немає
Типи носіїв DRYSTAR DT5.000 IB: Синя основа; DRYSTAR DT 5.000I Mammo
Розміри носіїв DRYSTAR DT5.000 IB: 8х10 дюйм., 10х12 дюйм., 11х14 дюйм., 14х14 дюйм. та 14х17 дюйм.; DRYSTAR DT 5.000I Mammo: 8х10 дюйм., 10х12 дюйм., 11х14 дюйм.
Вгору