Це захворювання має найпоширенішу назву лишай. До нього призводить наявність хвороботворних грибів, які називаються дерматофітії. Скринінг-тести для швидкої ідентифікації цих патогенів дозволяють своєчасно виявити проблему, а тому і більш ефективно позбутися її.

Скринінг-тести для швидкої ідентифікації дерматофітій

Що являють собою, як проявляються дерматофітії, як їх діагностувати скринінг-тестами?

Дерматофітії поширюються серед тварин різних видів. У тому числі вони передаються людині. Особливо вразливі діти, люди у віці та з низьким імунітетом. Аналогічно, у тварин найбільше заражаються дерматофітіями цуценята і кошенята, а також особи, що хворіють. Є навіть породи, які схильні до шкірних захворювань такого типу. Насамперед це гімалайські та перські кішки, а також собаки породи йоркширський тер'єр.

Основні види дерматофітій

Найчастіше лишаї трапляються у тварин на шкірі, шерсті та пазурах. До них можуть призвести різні дерматофітії. Скринінг-тести для швидкої ідентифікації дозволяють виявити найпоширеніші з них, включаючи:

  • Microsporum canis. Це захворювання найчастіше трапляється у собак та кішок. Зараження відбувається через спори, які поширюються шерстю хворої тварини, що випала. Сила патогенів зберігається до півтора року.
  • Microsporum gypseum. Цей збудник захворювання мешкає в ґрунті. Його ще називають поверхневим мікозом. Вражає захворювання верхні шари шкіри, і навіть придатки пацієнта. Причому передається захворювання і тваринам, і людям.
  • Trichophyton mentagrophytes або Microsporum persicolor. Ці грибки поширюються гризунами та бродячими тваринами. Передаються вони й людині. Вони викликають стригучий лишай, який погано піддається лікуванню.

Тести для швидкої ідентифікації дерматофітій

Симптоми прояву лишаю

Якщо ви помітили у свого вихованця симптоми дерматофітій, скринінг-тести для швидкої ідентифікації допоможуть підтвердити чи спростувати ваші сумніви. До ознак такого захворювання належать:

  • Облисіння округлими ділянками. Наявність почервоніння та луски. Розташовуються вони на лицьовій частині, вушних раковинах та пахвинах тварини. Такі прояви можуть бути локальними чи множинними. Хворі ділянки не сверблять.
  • Величезна зона поразки. Вона виникає, якщо захворювання набуло запущеної форми. Іноді лишаї можуть поширюватися по всьому тілу. На найскладніших ділянках утворюється струп, що являє собою щільну кірку.
  • Керіони. Вони трапляються у собак. Ця форма дерматофітій проявляється різними видами локалізації. Тобто вони можуть бути поодинокі або великі, з множинних поразок, що з'єдналися між собою. Їхні вузли піднімаються над поверхнею шкіри.

Способи діагностики лишая

Найкращий спосіб для швидкої ідентифікації дерматофітій — скринінг-тести. Купити в Україні їх можна у нашому інтернет-магазині. Вони ефективніші, ніж, наприклад, діагностика з допомогою люмінесцентної лампи Вуда, трихограми, пункційна цитологія.

Тести для визначення дерматофітій

Скринінг-тести дерматофітій

Такий метод, як скринінг-тести для швидкої ідентифікації дерматофітій, у ветеринарії вважається на сьогодні одним із найефективніших. Він із найвищою точністю визначає наявність захворювання, навіть якщо у його носіїв відсутні будь-які симптоми. Такий спосіб дозволяє швидко, практично, якісно, ​​коректно перевірити біопробу та поставити точний діагноз. Для цього береться зіскрібок або волосок на межі хворої ділянки. Якщо симптоми відсутні, то можна просто чистою зубною щіткою прочесати хвору ділянку тіла вихованця. Зразок слід розмістити на культурне середовище. Флакон із таким посівом закривається, але не щільно. Після завершення необхідного періоду за схемою, що додається до препарату, здійснюється інтерпретація результатів.

Пропонуємо вам у нашому інтернет-магазині дерматологічні середовища для скринінг-тесту дерматофітій замовити з доставкою по Україні за цінами, нижчими від ринкових. Ми гарантуємо їх високу ефективність і достовірність результатів.